Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (23 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
uk_UA: Редагувати (класичний редактор)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
uk_UA: Редагувати (редактор блоків)

en: Change settings
uk_UA: Змінити налаштування

en: Default editor for all sites
uk_UA: Редактор за замовчуванням для всіх сайтів

en: Editor Settings
uk_UA: Налаштування редактора

en: Default Editor
uk_UA: Редактор за замовчуванням

[ctx: Editor Name]
en: block editor
uk_UA: Редактор блоків

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
uk_UA: Класичний редактор

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221; в редакторі блоків

en: Switch to block editor
uk_UA: Переключитися на редактор блоків

en: Switch to classic editor
uk_UA: Переключитися на класичний редактор

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
uk_UA: За замовчуванням редактор блоків буде замінений на класичний редактор і користувачі не зможуть вибирати редактор.

en: Allow site admins to change settings
uk_UA: Дозволити адміністраторам сайту змінювати налаштування

en: Editor
uk_UA: Редактор

en: No
uk_UA: Ні

en: Yes
uk_UA: Так

en: Allow users to switch editors
uk_UA: Дозволити користувачам перемикання редакторів

en: Default editor for all users
uk_UA: Редактор за замовчуванням для всіх користувачів

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/plugins/classic-editor/

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
uk_UA: Учасники розробки WordPress

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
uk_UA: Вмикає класичний редактор WordPress, старий варіант екрану редагування записів (TinyMCE, мета поля та ін.). Підтримує інші плагіни розширення старого редактора.

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
uk_UA: Редагувати &#8220;%s&#8221; в класичному редакторі

en: Settings
uk_UA: Налаштування
