Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (23 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
sk: Upraviť (klasický editor)

en: Change settings
sk: Zmeniť nastavenia

en: Default editor for all sites
sk: Predvolený editor pre všetky stránky

en: Default Editor
sk: Predvolený editor

en: Editor Settings
sk: Nastavenia editoru

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
sk: Upraviť (editor blokov)

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
sk: Klasický editor

[ctx: Editor Name]
en: block editor
sk: blokový editor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
sk: Upraviť &#8222;%s&#8220; v klasickom editore

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
sk: https://sk.wordpress.org/plugins/classic-editor/

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Allow users to switch editors
sk: Povoliť používateľom prepnúť editory

en: Default editor for all users
sk: Predvolený editor pre všetkých používateľov

en: Allow site admins to change settings
sk: Povoliť administrátorom webovej stránky meniť nastavenia

en: Switch to classic editor
sk: Zmeniť na klasický editor

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
sk: V predvolenom nastavení je editor blokov nahradený klasickým editorom a používatelia nemôžu meniť editory.

en: Switch to block editor
sk: Zmeniť na editor blokov

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
sk: Klasický editor

en: Settings
sk: Nastavenia

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
sk: Upraviť &#8220;%s&#8221; v klasickom editore

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
sk: WordPress prispievatelia

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
sk: Povoľuje klasický editor WordPress a starú obrazovku pre úpravu článku s TinyMCE editorom, vlastnými poľami a ďalšími. Podporuje tiež rozšírenia, ktoré túto pridávajú funkcie tejto obrazovky.
