Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to hsb_DE translation catalogue (22 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
hsb_DE: Wobdźěłać (klasiski editor)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
hsb_DE: Wobdźěłać (blokowy editor)

en: Change settings
hsb_DE: Nastajenja změnić

en: Default editor for all sites
hsb_DE: Standardny editor za wšě sydła

en: Editor Settings
hsb_DE: Nastajenja editora

en: Default Editor
hsb_DE: Standardny editor

[ctx: Editor Name]
en: block editor
hsb_DE: blokowy editor

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
hsb_DE: klasiski editor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
hsb_DE: &#8222;%s&#8220; w blokowym editorje wobdźěłać

en: Switch to block editor
hsb_DE: K blokowemu editorej přepinać

en: Switch to classic editor
hsb_DE: Ke klasiskemu editorej přepinać

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
hsb_DE: Po standardźe so blokowy editor z klasiskim editorom wuměnja a wužiwarjo njemóža editory přepinać.

en: Allow site admins to change settings
hsb_DE: Administratoram websydła dowolić, nastajenja změnić

en: No
hsb_DE: Ně

en: Yes
hsb_DE: Haj

en: Allow users to switch editors
hsb_DE: Wužiwarjam dowolić, editory přepinać

en: Default editor for all users
hsb_DE: Standardny editor za wšěch wužiwarjow

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
hsb_DE: Sobuskutkowarjo WordPress

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
hsb_DE: Klasiski editor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
hsb_DE: &#8222;%s&#8220; w klasiskim editorje wobdźěłać

en: Settings
hsb_DE: Nastajenja

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
hsb_DE: Zmóžnja klasiski editor WordPress a staru wobrazowku za wobdźěłowanje přinoškow z TinyMCE, metakašćiki atd. Podpěruje starše tykače, kotrež tutu wobrazowku rozšěrjeja.
