Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (21 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
el_GR: Τροποποίηση (Classic Editor)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
el_GR: Τροποποίηση (Block Editor)

en: Change settings
el_GR: Αλλαγή ρυθμίσεων

en: Default editor for all sites
el_GR: Προεπιλεγμένος editor για όλους τους ιστοτόπους

en: Editor Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Editor

en: Default Editor
el_GR: Προεπιλεγμένος Editor

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
el_GR: Classic Editor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
el_GR: Επεξεργασία του &#8220;%s&#8221; με το Block Editor

en: Switch to block editor
el_GR: Μετάβαση σε Block Editor

en: Switch to classic editor
el_GR: Μετάβαση σε Classic Editor

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
el_GR: Από προεπιλογή ο Block Editor αντικαθίσταται από τον Classic Editor και οι χρήστες δεν μπορούν να αλλάξουν κειμενογράφο.

en: Allow site admins to change settings
el_GR: Επιτρέψτε στους διαχειριστές ιστοτόπων να αλλάξουν ρυθμίσεις

en: Editor
el_GR: Κειμενογράφος

en: No
el_GR: Όχι

en: Yes
el_GR: Ναι

en: Allow users to switch editors
el_GR: Επιτρέψτε στους χρήστες να αλλάξουν κειμενογράφο

en: Default editor for all users
el_GR: Προεπιλεγμένος κειμενογράφος για όλους τους χρήστες

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
el_GR: Συντελεστές WordPress

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
el_GR: Ενεργοποιεί τον κλασικό κειμενογράφο του WordPress και την δική του (TinyMCE, μετα κουτιά, κλπ.) διάταξη της οθόνης επεξεργασίας κειμένων. Υποστηρίζει τα παλαιότερα πρόσθετα που επεκτείνουν τις δυνατότητες επεξεργασίας.

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
el_GR: Επεξεργασία του &#8220;%s&#8221; με το Classic Editor

en: Settings
el_GR: Παράμετροι
