Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to dsb_DE translation catalogue (22 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
dsb_DE: Wobźěłaś (klasiski editor)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
dsb_DE: Wobźěłaś (blokowy editor)

en: Change settings
dsb_DE: Nastajenja změniś

en: Default editor for all sites
dsb_DE: Standardny editor za wšykne sedła

en: Editor Settings
dsb_DE: Editorowe nastajenja

en: Default Editor
dsb_DE: Standardny editor

[ctx: Editor Name]
en: block editor
dsb_DE: blokowy editor

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
dsb_DE: klasiski editor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
dsb_DE: &#8222;%s&#8220; w blokowem editorje wobźěłaś

en: Switch to block editor
dsb_DE: K blokowemu editoroju pśešaltowaś

en: Switch to classic editor
dsb_DE: Ku klasiskemu editoroju pśešaltowaś

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
dsb_DE: Pó standarźe se blokowy editor z klasiskim editorom wuměnja a wužywarje njemógu editory pśešaltowaś.

en: Allow site admins to change settings
dsb_DE: Administratoram websedła dowóliś, nastajenja změniś

en: No
dsb_DE: Ně

en: Yes
dsb_DE: Jo

en: Allow users to switch editors
dsb_DE: Wužywarjam dowóliś, editory pśešaltowaś

en: Default editor for all users
dsb_DE: Standardny editor za wšykne wužywarje

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
dsb_DE: Sobustatkujuce WordPress

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
dsb_DE: Zmóžnja klasiski editor WordPress a staru wobrazowku za wobźěłowanje pśinoskow z TinyMCE, metakašćiki atd. Pódpěra starše tykace, kótarež toś tu wobrazowku rozšyrjaju.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
dsb_DE: Klasiski editor

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
dsb_DE: &#8222;%s&#8220; w klasiskem editorje wobźěłaś

en: Settings
dsb_DE: Nastajenja
