Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to ku_IQ translation catalogue (23 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
ku_IQ: ئامادەکردنی (دەستکاریکەری کلاسیک)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
ku_IQ: ئامادەکردنی (بژارکەری بلۆک)

en: Change settings
ku_IQ: گۆڕینی ڕێکخستنەکان

en: Default editor for all sites
ku_IQ: دەستکاریکەری بنەڕەت بۆ هەموو ماڵپەڕەکان

en: Editor Settings
ku_IQ: ڕێکخستنەکانی دەستکاریکەر

en: Default Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری بنەڕەت

[ctx: Editor Name]
en: block editor
ku_IQ: دەستکاریکەری بلۆک

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
ku_IQ: دەستکاریکەری کلاسیک

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
ku_IQ: بژارکردن &#8220;%s&#8221; لە بژارکەری بلۆک

en: Switch to block editor
ku_IQ: گۆڕین بۆ دەستکاریکەری بلۆک

en: Switch to classic editor
ku_IQ: گۆڕین بۆ دەستکاریکەری کلاسیک

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
ku_IQ: بە گریمانەیی دەستکاریکەری بلۆک گۆڕدرا بە دەستکاریکەری کلاسیکی و بەکارهێنەران ناتوانن دەستکاریکەر بگۆڕن.

en: Allow site admins to change settings
ku_IQ: ڕێگە بدە بە سەرپەرشتیارەکانی ماڵپەڕ بۆ گۆڕینی ڕێکخستنەکان

en: Editor
ku_IQ: دەستکاریکەر

en: No
ku_IQ: نەخێر

en: Yes
ku_IQ: به‌ڵێ

en: Allow users to switch editors
ku_IQ: ڕێگە دان بە بەکارهێنەران بۆ گۆڕینی دەستکاریکەر

en: Default editor for all users
ku_IQ: دەستکاریکەری بنەڕەت بۆ هەموو بەکارهێنەرەکان

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
ku_IQ: بەشدارەکانی وۆردپرێس

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
ku_IQ: دەستکاریکەری کلاسیکی وۆردپرێس و دەستکاریکردنی شاشەی بابەت بە TinyMCE و Meta Boxes و هتد بە وۆردپرێس کارا دەکات. پشتگیری ئەو پێوەکراوانە دەکات کە درێژتر دەکەن لەسەر ئەم شاشە.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
ku_IQ: دەستکاریکەری کلاسیک

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
ku_IQ: دەستکاری &#8220;%s&#8221; لە دەستکاریکەری کلاسیکی

en: Settings
ku_IQ: ڕێكخستنه‌كان
