Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to bo translation catalogue (24 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
bo: རྩོམ་སྒྲིག (ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
bo: རྩོམ་སྒྲིག (རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས)

en: Default Editor
bo: སོར་བཞག་གི་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

en: Change settings
bo: སྒྲིག་འགོད་བརྗེ་འགྱུར།

en: Default editor for all sites
bo: དྲ་ཚིགས་ཡོངས་ཀྱི་སོར་བཞག་གི་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

en: Editor Settings
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་སྒྲིག་འགོད།

[ctx: Editor Name]
en: block editor
bo: རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
bo: ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
bo: རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ནང་དུ &#8220;%s&#8221; རྩོམ་སྒྲིག

en: Switch to block editor
bo: རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ལ་བརྗེ་བ།

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
bo: རྡོག་པོ་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱིས་ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ཀྱི་ཚབ་བྱེད་པ་དང་། སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་བརྗེ་མི་ཐུབ་པ་ཡིན།

en: Allow site admins to change settings
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པས་སྒྲིག་འགོད་བརྗེ་འགྱུར་བྱེད་ཆོག་པ།

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
bo: https://bo.wordpress.org/plugins/classic-editor/

en: Switch to classic editor
bo: ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ལ་བརྗེ་བ།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

en: No
bo: མིན།

en: Yes
bo: ཡིན།

en: Allow users to switch editors
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་བརྗེ་ཆོག

en: Default editor for all users
bo: སྤྱོད་མཁན་ཡོངས་ཀྱི་སོར་བཞག་གི་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
bo: WordPress བྱས་རྗེས་འཇོག་མཁན།

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
bo: ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
bo: ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་ནང་དུ &#8220;%s&#8221; རྩོམ་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད།

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
bo: WordPress ཡི་ཚད་ལྡན་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས་དང་བཟོ་ལྟ་རྙིང་པའི་རྩོམ་ཡིག་རྩོམ་སྒྲིག་བརྙན་ཡོལ་སྤྱོད་འགོ་འཛུགས་པ། དེའི་ནང་དུ TinyMCE, Meta Boxes སོགས་འདུས་ཡོད་པ་དང་། བརྙན་ཡོལ་འདིའི་མཐུད་སྣེ་རྙིང་པའི་རྒྱ་སྐྱེད་ལ་རམ་འདེགས་ཐོབ་པ་ཡིན།
