Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Default Editor
bg: Редактор по подразбиране

en: Change settings
bg: Промяна на настройките

en: Default editor for all sites
bg: Редактор по подразбиране за всички сайтове

en: Editor Settings
bg: Настройки на редактора

en: Default editor for all users
bg: Стандартен редактор за всички потребители

en: Allow users to switch editors
bg: Позволяване на потребителите да превключват редакторите

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Editor
bg: Редактор

en: Allow site admins to change settings
bg: Позволете на всички администратори да променят настройките

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
bg: Класически редактор

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
bg: Хора, които допринасят за WordPress

en: Settings
bg: Настройки

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
bg: Активира класическия редакор на WordPress и стария екран за редактиране на публикация с TinyMCE, полета за мета данни и т.н. Поддържа по-старите разширения, които разширяват екрана.
